معجزه گر قرن

1-kharatin-roja.jpg

 

 کرم خراطین روجا دارای تاثیرگذاری بسیار بیشتر و سریعتری نسبت به روغن خراطین می باشد. 

با تاثیر گذاری قطعی


در مدت زمان 45روز تا دوماه به اندازه و سایز طبیعی  


روغن خراطین زالو اصل روجا، به عنوان با کیفیت ترین محصولتاثیرگذار در این زمینه

جوایز متعددی از سازمان غذا و دارو مراجع مختلف دریافت نموده است.


این تضمین وجود دارد که با استفاده صحیح از کرم و روغن خراطین اصل روجا، ظرف مدت 2 دوماه از زمان آغاز مصرف روغن خراطین اصل روجا، اندازه آلت تناسلی آقایان سه تا 5 سانتی متر از طول و یک تا یک و نیم سانتیمتر از عرض رشد داشته باشد


 

طول درمان:

حداقل دو تا سه ماه می بایست یکی به صورت مرتب، روزانه دو نوبت به موضع مورد نظرتان به خوبی مالش دهید. 

به شما اطمینان می دهیم که با مصرف کرم و روغن خراطین اصل روجا، احساس شرمندگی جنسی را برای همیشه فراموش خواهید کرد.

توصیه شده توسط بهترین متخصصین ارولوژیست کشور

خواص درمانی پماد خراطین و رغن زالوی روجا:1. بزرگ کردن آلت آقایان (حجم دهنده) / 2. ایجاد نعوظ قوی تر / 3. افزایش نسبی طول و قطر آلت به مرور زمان / 4. افزایش قدرت و کنترل / 5. بازسازی و اصلاح بیش از 6000 مویرگ آلت مردانه / 6. افزایش گردش خون در عضو / 7.بازسازی و اصلاح عروق خونیروش مصرف:

طرز استفاده از روغن و کرم خراطین اصل روجا :کافی است قبل از مصرف پوست را شستشو دهید ، خشک کنید و به مدت 1 دقیقه با انگشتان خود آرام ماساژ دهید یا با حوله داغ کمی گرم کنید. سپس چند قطره روغن خراطین روجا را روی پوست خود بریزید و به مدت 3-4 دقیقه ماساژ دهید. این عمل را حداقل این کار در افزایش جریان خون بسیار موثر بوده و در نتیجه گیری نهایی تاثیر خوبی داردوزی یکبار و به مدت 2 ماه انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید.

 موارد مصرف:

حجم دهنده اعضای بدن( خانم ها و آقایان)، افزایش حجم عضلات ورزشکاران، به خصوص بدنسازان، موثر در رفع رگ به رگ شدگی، از بهترین روغن ها برای ماساژ، جوانسازی پوست، از بین بردن لک ها و شفافیت پوست و...   

محتویات یک پکیج کرم و روغن خراطین، برای مصرف یکدوره 60 روزه کفایت خواهد کرد جهت رسیده به نتیجه قطعی، توصیه می شود دو شیشه از این محصول را خریداری نمایید. ابتدا این پکیج را مصرف نمایید چنانچه رضایت داشتید سفارش بسته دوم را بعد از اتمام این بسته بدهید و از تخفیف ویژه برخوردار گردید.  

مراحل خرید   

واریز وجه به حساب فروشنده  ( 4735-9289-6974-6037) به نام ناجح نهیرات  

ارسال شماره پیگیری و آدرس کامل پستی به شماره همراه (09369009590)از طریق واتس آپ .

ارسال شماره ره گیری مرسوله پستی به شما توسط فروشنده .

تحویل کالا از مامور پست . 

قیمت محصول ( یک عدد قوطی پماد خراطین به همراه روغن زالو) اصل  همراه با ارسال رایگان به تمام نقاط کشور فقط 65000 تومان  

 

روغن خراطین روجا بصورت طبیعی و از زالو بدست می آید از سالیان دراز و در طب سنتی از روغن زالو در بزرگ کردن آلت تناسلی مردان و سایر قسمتهای بدن به مانند سینه ها، لب ها، گونه ها و باسن استفاده می شده است روغن خراطین عرضه شده در این فروشگاه محتوی 30 میلی لیتر روغن خراطین به همراه یک کرم خراطین با حجم 20 میلی لیتر از بهترین نوع روغن خراطین با تاثیر گذاری بی چون و چرا می باشد محتویات دو بسته از پماد و روغن خراطین عرضه شده در این فروشگاه می تواند برای یک دوره دوماهه کفایت نموده و نتیجه قطعی و دائمی ایجاد نماید.با تاثیر شگفت انگیز و ماندگار


خواص درمانی پماد خراطین و رغن زالوی روجا:

1. بزرگ کردن آلت آقایان (حجم دهنده) / 2. ایجاد نعوظ قوی تر / 3. افزایش نسبی طول و قطر آلت به مرور زمان / 4. افزایش قدرت و کنترل / 5. بازسازی و اصلاح بیش از 6000 مویرگ آلت مردانه / 6. افزایش گردش خون در عضو / 7.بازسازی و اصلاح عروق خونی

تاثیرات روغن زالو(روغن خراطین اصل):


روغن زالو از داروهای مجرب طب سنتی ایران در درمان ناتوانی های جنسی مردان است. نحوه ساخت و خواص این روغن در کتابهای متعدد طب سنتی ایران از جمله کتاب قرابادین ابوعلی سینا ، مفرح القلوب حکیم ارزانی، درع الصحه تهرانی، گنجینه الاسرار شیرازی و... آمده است. درمان با این روغن ذی قیمت، بیمار را از هر نوع درمان دیگری بی نیاز کرده و هیچ عوارضی به دنبال نخواهد داشت. استفاده دوماهه از روغن خراطین زالوی شرکت روجا می تواند مشکل کوچکی آلت تناسلی مردان را رفع نماید.برای درک بیشتر فرایند درمان نیازمند شناخت پایه ای ساختار پوست هستیم. پوست دارای سه لایه اصلی می باشد:

- لایه ی بیرونی پوست ( Epidermis ) - لایه ی میانی ( Dermis ) - لایه زیرین پوست ( Subcutis )

لایه ی بیرونی در واقع پوست مرده است. این لایه روزانه با سلولهای جدید نوسازی می شود.در واقع سلولهای جدید در زیر لایه اپیدرمیس تولید می شوند. در طی رشد، آنها سلولهای بالایی را به سمت سطح تحت فشار قرار می دهند تا جایی که صاف و مسطح شده و بیشتر آبشان را از دست می دهند. لایه ی درمیس یک لایه ی نرم انعطاف پذیر است که رابط بافت پوستی است و 90% ضخامت پوست را تشکیل داده است. این بخش شامل مواد اساسی ( بنیادین) است که شامل اسید mucopolysaccharides و سایر پروتئین هاست. این شبکه متراکم، بافتهای ایجاد شده از کلاژن و الاستین می باشد.


بافتهای کلاژنی، نیرو و استحکام به پوست می دهند و بافتهای الاستینی، الاستیسیته ی پوست را تامین می کنند. با گذشت زمان کلاژن تخریب شده و باعث می شود که پوست نازک و ضعیف شود و الاستین کاهش پیدا کرده و باعث می شود پوست چروکیده شود.لایه ی میانی بافت پوستی (Dermis) شامل سلولهای ویژه مثل: اسید Hyaluronic است که آب را در پوست نگه میدارد.این سلولها رطوبت دهنده های اصلی پوست هستند.اسید mucopolysaccharides نقش مهمی را در بازسازی بافت پوست ایفا می کند، بدین طریق که تاثیر برانگیختگی بر سلولهای لایه ی میانی دارد.لایه ی آخر تحتانی پوست ( Subcutis ) اساسا از چربی ساخته شده و وظیفه اش ایجاد عایق برای بدن است و هیچ نقشی دربازسازی بافت پوست ندارد.


ماده فعال روغن زالو، مواد موجود در بزاق زالوست که مخفف کلمهMaterials per Saliva بوده و به اختصار MPS نامیده می شود.

MPS جهت تولید mucopolysaccharides است و این ماده در روغن زالو شبیه درمان طبیعی mucopolysaccharides در بدن است. تمایل پوست به درمان وابسته به حضور MPS در بافتهاست. تاثیرگذاری هرگونه کرم پوستی وابسته به جذب آنست و MPS در روغن زالو با نفوذ به پوست بر لایه ی غشایی آن تاثیر می گذارد. MPS فرایند درمان را طبق مراحل زیر تسریع می کند:

1. سیالیت خون را در محیط مورد نظر افزایش می دهد.


2. بازسازی بافت را از طریق افزایش کلاژن و الاستین در لایه ی میانی ارتقاء می بخشد.


3. ظرفیت مرطوب سازی پوست را با افزایش اسید Hyaluronic بهبود می بخشد.


4. جذب کبود شدگی را بیشتر می کند، تورم و التهاب را کاهش می دهد.

91.jpg

 


خواص عمومی روغن زالو(روغن خراطین اصل):


ـ کمک به بهبود جراحت: تاثیر بسیار خوب و مفیدی که روغن زالو دارد چگونگی ترمیم جراحت پوستی است، MPS در روغن زالو قادر به جذب آب و رها کردن لایه ی میانی است که از یک حجم متراکم بافت که ایجاد زخم می کند جلوگیری می کند.


ـ کاهش زمان بهبود رگ به رگ شدن: پدیده ی رگ به رگ شدن و دیگر ناهنجاری های کوچک یک مساله ی متداول و معمول است که به دلیل عدم تحرک ایجاد می شود. روغن زالو سیالیت خون را توسط رگهای خونی جانبی افزایش می دهد که این امر جذب سریع بافتها را ارتقاء می بخشد.( طی آزمایشی 83% از بیماران طی یک هفته بهبود یافتند)


ـ افزایش حجم اعضاء بدن ( مانند سینه، باسن، آلت مردانه، عضلات ورزشکاران و ...)


دستورالعمل مصرف برای بزرگ کردن آلت :

- روزی دو بار حوله گرم را بر روی محل قرار داده و سپس حدود 5 دقیقه محل را ماساز می دهید سپس مقداری از روغن و یا کرم را بر روی محل ریخته و مجددا ماساژ می دهید تا جذب پوست شود پس از گذشت حدود سه ساعت می توانید انرا بشورید.

برای افزایش گردش خون در عضو و بزرگ کردن دیگر اعضای بدن:

- روزی یکبارعضو را با روغن به خوبی ماساژ دهید تا کاملا جذب شود .

 

 

 

 

 

مراحل خرید   

واریز وجه به حساب فروشنده  ( 7920-5389-9973-6037) به نام ناجح نهیرات  

ارسال شماره پیگیری و آدرس کامل پستی به شماره همراه (09369009590)از طریق واتس آپ .

ارسال شماره ره گیری مرسوله پستی به شما توسط فروشنده .

تحویل کالا از مامور پست . قیمت محصول ( یک عدد قوطی پماد خراطین به همراه روغن زالو) اصل  همراه با ارسال رایگان به تمام نقاط کشور فقط 65000 تومان .


/ 0 نظر / 12 بازدید